W dniu  03.10.2019r. w Nadleśnictwie Józefów odbył się konkurs  Wiedzy o Lesie i Ochronie  Przyrody. Wzięło w nim udział trzech  uczniów naszej szkoły: w kategorii klas I-III Joanna Żebrowska z klasy IIIa, w  kategorii klas I-VI Hubert Słupski z klasy IVa – przygotowywani przez panią Ewę Lipian oraz  w kategorii klas VII-VIII Dawid Dzikoń z klasy VIIa – przygotowywany przez panią Renatę Kusztykiewicz. Uczeń klasy IVa -  Hubert Słupski  zdobył I miejsce  w swojej  kategorii wiekowej. W konkursie uczestniczyli uczniowie z gmin: Józefów, Aleksandrów i Susiec, więc konkurencja była naprawdę duża. Jesteśmy dumni z pracy naszych uczniów. 

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Sukces w Konkursie  Wiedzy o Lesie i Ochronie Przyrody Sukces w Konkursie  Wiedzy o Lesie i Ochronie Przyrody Sukces w Konkursie  Wiedzy o Lesie i Ochronie Przyrody Sukces w Konkursie  Wiedzy o Lesie i Ochronie Przyrody Sukces w Konkursie  Wiedzy o Lesie i Ochronie Przyrody