22 marca 2019 r. o godzinie 17.00 w Centrum Kultury Filmowej "Stylowy" w Zamościu odbyła się premiera filmu dokumentalnego pt. "Wszystko dla Polski. Dzieje II Zamojskiego Inspektoratu Armii Krajowej" na którą została zaproszona również grupa wokalno - artystyczna "Ku Chwale", w której skład wchodzą uczniowie Szkoły Podstawowej im. Mieczysława Romanowskiego w Józefowie i uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Majdanie Nepryskim oraz solistka Kaja Peć.

Patronat Honorowy nad premierą ww. filmu objął Prezes Rady Ministrów, Mateusz Morawiecki oraz Szef Urzędu do Spraw Kombatantów i osób Represjonowanych, Jan Józef Kasprzyk. W uroczystej premierze udział wzięło wielu przedstawicieli władzy rządowej, samorządowej, duchowieństwa, grup rekonstrukcyjnych, funkcjonariuszy służb mundurowych, oficerów Wojska Polskiego, organizacji niepodległościowych, kombatanckich i innych instytucji, licznie zgromadzonych mieszkańców regionu. W związku z uroczystą premierą filmu "Wszystko dla Polski. Dzieje II Zamojskiego Inspektoratu AK" odczytano również przekazane listy okolicznościowe m.in. z Kancelarii Prezesa Rady Ministrów – Mateusza Morawieckiego.

Ważnym punktem uroczystości była także cześć artystyczna, w ramach której zaprezentowała się Kaja Peć z zespołem "Ku Chwale" z autorskim wideoklipem "Taka jesteś Polsko". Następnie młodzi artyści wraz z opiekunem p. Tomaszem Kukiełką podziękowali Posłowi Panu Sławomirowi Zawiślakowi za zaproszenie i możliwość zaprezentowania utworu "Taka jesteś Polsko", wsparcie w realizacji inicjatywy oraz za umożliwienie nagrania zdjęć do teledysku w Muzeum AK w Bondyrzu wręczając statuetkę i kwiaty.

Po części artystycznej zaproszono wszystkich uczestników na poczęstunek – przygotowany przez 32 WOG w Zamościu - tradycyjną wojskową grochówkę.

Wielkim wyróżnieniem dla zespołu "Ku Chwale", opiekunów i dyrektorów szkół jest wyjazd do Pałacu Prezydenckiego w Warszawie na zaproszenie Kancelarii Prezydenta RP Andrzeja Dudy.

Zespół „Ku Chwale” na premierze filmu „Wszystko dla Polski” Zespół „Ku Chwale” na premierze filmu „Wszystko dla Polski” Zespół „Ku Chwale” na premierze filmu „Wszystko dla Polski” Zespół „Ku Chwale” na premierze filmu „Wszystko dla Polski” Zespół „Ku Chwale” na premierze filmu „Wszystko dla Polski” Zespół „Ku Chwale” na premierze filmu „Wszystko dla Polski” Zespół „Ku Chwale” na premierze filmu „Wszystko dla Polski”
Zespół „Ku Chwale” na premierze filmu „Wszystko dla Polski”