Lekcja o funduszach europejskichUczniowie klas ósmych wzięli udział w projekcie dotyczącym popularyzacji wiedzy na temat Funduszy Europejskich, organizowanym przez Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju. Podczas lekcji uczniowie między innymi obejrzeli krótki film animowany, przeczytali komiks oraz rozwiązali rebusy i łamigłówki, dzięki czemu w ciekawy i innowacyjny sposób dowiedzieli się czym jest Program Operacyjny Polska Wschodnia oraz jak zmieniła się rzeczywistość społeczna dzięki dofinansowaniom również w naszej gminie. Zajęcia zakończyły się konkursem wiedzy.

Zwycięzcami konkursu zostali:

I miejsce:

Mateusz Nowak – VIII a

Martyna Biszczanik – VIII b

II miejsce:

Martyna Nowicka – VIII a

Natalia Szkałuba – VIII b

III miejsce:

Wojciech Herda – VIII a

Julia Narcińska – VIII b

Wszyscy uczniowie otrzymali ciekawe gadżety, zaś zwycięzcy konkursu karty podarunkowe do sieci salonów Empik. Szkolnym koordynatorem projektu jest nauczyciel wiedzy o społeczeństwie Renata Kusztykiewicz.

Lekcja o funduszach europejskich Lekcja o funduszach europejskich Lekcja o funduszach europejskich Lekcja o funduszach europejskich Lekcja o funduszach europejskich Lekcja o funduszach europejskich Lekcja o funduszach europejskich