21 marca uczniowie z naszej szkoły, wraz z panią Alicją Górą wyjeżdżali do Tomaszowa Lubelskiego na Wojewódzki Turniej Szkół Podstawowych w Szachach o Puchar Lubelskiego Kuratora Oświaty. Celem turnieju była popularyzacja i wzrost zainteresowania szachami w środowisku szkół podstawowych oraz wyłonienie indywidualnych i drużynowych zwycięzców na 2019r. W turnieju brało udział 7 szkół z województwa lubelskiego. Sukcesem może poszczycić się drużyna w składzie Krzysztof Rychter, Kacper Mielniczek, Eryk Korga, która uplasowała się na podium zajmując II miejsce. W klasyfikacji indywidualnej bardzo dobry wynik otrzymał Krzysztof Rychter, który wywalczył IV miejsce. Nieźle wypadł też Kacper Mielniczek, który uplasował się w  pierwszej dziesiątce. Łącznie w turnieju wzięło udział 42 chłopców i 9 dziewcząt. Organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 2, UM Tomaszów Lubelski, przy patronacie honorowym Kuratorium Oświaty w Lublinie. Zawody rozegrano  w dwóch grupach: dziewczęta klasy VII-VIII, III gimnazjum oraz chłopcy klasy VII-VIII, III gimnazjum. Każdy uczestnik miał do rozegrania 7 rund, z tempem 15 minut na partię.

PODIUM DLA GIMNAZJALISTÓW PODIUM DLA GIMNAZJALISTÓW PODIUM DLA GIMNAZJALISTÓW PODIUM DLA GIMNAZJALISTÓW PODIUM DLA GIMNAZJALISTÓW PODIUM DLA GIMNAZJALISTÓW PODIUM DLA GIMNAZJALISTÓW
PODIUM DLA GIMNAZJALISTÓW PODIUM DLA GIMNAZJALISTÓW PODIUM DLA GIMNAZJALISTÓW PODIUM DLA GIMNAZJALISTÓW