b_550_0_16777215_00_pliki_na_stronie_2021_2022_dodatkowe_dni_wolne_2021-2022.jpg

Rodzicom i dzieciom przygotowującym się do wakacyjnego wypoczynku polecamy „Poradnik bezpiecznego wypoczynku”, publikację opracowaną przez MEN:

 

Serdecznie zapraszamy Rodziców do udziału w wydarzeniu on-line dotyczącym szczepień nastolatków, które odbędzie się 7 czerwca (poniedziałek ) 2021 r. w godz. 16.30-17.30. Podczas spotkania przedstawiciele I Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie przekażą pełne informacje na temat programu szczepień dzieci i młodzieży (od 12 roku życia) oraz wyjaśnią  wszelkie wątpliwości z tym związane.

>> Link do konferencji: <<

     W ramach wsparcia uczniów w powrocie do szkoły, zachęcamy rodziców klas starszych do zapoznania się z poradnikiem rekomendowanym przez Ministerstwo Edukacji i Nauki „Rola rodziny i osób bliskich w promocji zdrowia psychicznego i w zapobieganiu zachowaniom autodestrukcyjnym u młodzieży”.

pdf

 

31 maja o godz. 16:30, odbędzie się spotkanie on-line dla rodziców „Kocham i wspieram – rodzicielskie SOS w czasie pandemii”, zorganizowane przez  Lubelskiego Kuratora Oświaty p. Teresę Misiuk. Podczas konferencji zostaną  przybliżone rodzicom zagadnienia dotyczące przyjaznej komunikacji, aktywnego słuchania i uważności w kontakcie z dziećmi.

Program konferencji:

    16.30 – 16.40 – powitanie uczestników – p. Teresa Misiuk Lubelski Kurator Oświaty

  16:30 – 16:50 – „Komunikacja w rodzinie – sposoby skutecznego porozumiewania się z dziećmi” – p. Joanna Kupczyńska-Juszczak – psycholog z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 1 w Zamościu;

    16:50 – 17:10 – „Jak wspierać dzieci w czasie pandemii?” – prof. dr hab. Zbigniew Gaś - profesor psychologii, Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie.

            Dostęp do konferencji znajduje się w poniższym linku:

LINK DO KONFERENCJI

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji .