Uczniowie klasy 1a Szkoły Podstawowej im. Mieczysława Romanowskiego w Józefowie, poznali kolejne angielskie słowa, tym razem z bajeczki „Three Little Pigs”. Innowacja daje świetną okazję  do pokazania nowych metod nauczania, w tym przypadku metody Storytellingu, tak więc p. Justyna Rezler zorganizowała lekcję otwartą, na której pojawili się zaproszeni goście.  Nauczycielka języka angielskiego, za każdym razem dba o dobrą zabawę na lekcji oraz różnorodne zadania. Zerknijcie co uczniowie klasy 1a robili, czego się uczyli.

https://read.bookcreator.com/1Psxd1GEmaMq1vBx3odBEuEhMsh1/XAPWmlNdRniSkEzzko9tGQ

     W każdą środę uczniowie klasy 1 Szkoły Podstawowej im. Mieczysława Romanowskiego, poznają nowe słowa i różnych bohaterów bajeczek, a to wszystko w języku angielskim. Innowacja pedagogiczna „Once upon a time...opowiem Ci bajeczkę po angielsku”, opracowana została przez nauczycielkę p. Justynę Rezler. Zajęcia te uczą angielskiego w ciekawy sposób ale i rozbudzają dziecięcą fantazję. Zobaczcie o czym była ostatnia bajeczka.

 https://read.bookcreator.com/1Psxd1GEmaMq1vBx3odBEuEhMsh1/zeUK4o7hQaiiskB47tNKOQ

     Uczniowie klasy 1 SP w Józefowie usłyszeli kolejną bajeczkę podczas środowych zajęć rozwijających zainteresowania. Tym razem, wraz z p. Justyną Rezler i pacynką Huhusiem, odwiedzili rodzinę misiów i Złotowłosą. Obejrzyj naszą interaktywną kronikę, zobacz ile to dla nas nauki i frajdy mimo zdalnej nauki i ograniczonego kontaktu.
Innowacja metodyczna prowadzona przez nauczycielkę języka angielskiego Justynę Rezler w Sp. im. Mieczysława Romanowskiego. W każdą środę uczniowie klasy 1a przenoszą się w świat pełen fantazji. Ostatnie dwa spotkania były wręcz magiczne. Pacynka Huhuś opowiadała bajeczkę pt."Kim and a Little Witch". Uczniowie czarowali, kolorowali, brali udział w zabawach ruchowych, a wszystko po to, aby poznać nowe zwroty i słowa w języku angielskim. To nasza pierwsza bajeczka online. Zapraszamy, zajrzyj do interaktywnej kroniki ze wspomnianej lekcji.

     

     Podczas zajęć rozwijających zainteresowania z języka angielskiego, realizowana jest innowacja "Once upon a time...opowiem Ci bajeczkę po angielsku", której pomysłodawcą i realizatorem jest p. Justyna Rezler. Uczniowie klasy 1a SP w Józefowie,w trakcie tych spotkań, poznają różne bajeczki. Pacynka sowy "Huhuś", wprowadza nowe słowa i wyrażenia, aby uczniowie mogli lepiej zrozumieć treść czytanej bajeczki. Utrwalenie słów ma formę zabaw ruchowych i plastycznych, wymagających pracy indywidualnej, grupowej i zbiorowej. Zapraszamy na drugie wydanie kroniki innowacji.

pdf